Hakkımızda

            Merhaba. Kabul ediyoruz ki tarihsel gelişmelere şahitlik halindeyiz. Tarihin dönüm noktaları olan Karanlık Çağ, İlk Çağ, Orta Çağ, Yeni Çağ ve Yakın Çağ diye  ayrımlara gittiğimiz tarihsel kırılmaların belki de şu an içindeyiz. Bu çağın adı ne olur bilemiyoruz ama pandemi öncesi ve sonrası bir dönem olduğunun farkındayız. Ateşin bulunması, Yazının bulunması, Matbaanın bulunması, İstanbul’un Fethi, Rönesans, Reform hareketleri, Fransız İhtilali, Sanayi İnkılabi, Dünya savaşları, Bilgi çağı, Teknoloji, İnternet…vs… nasıl ki bir değişim ve dönüşüm meydana getirmişlerse de bu pandemi dönemi de elbet bir gün bitecek. Ve değişimler olacak.

           Üretim mekanizmalarında, tüketim alışkanlıklarında, pazarlama satış dağıtımda, müşteri ilişkileri yönetim biliminde, psikolojide, sağlıkta, portföy yönetimlerinde, sigorta dünyasında, insan ilişkilerinde, açıkçası aklımıza gelebilecek olan bireyi ve toplumu ilgilendiren tüm iş modellerinde ki değişimi görüyoruz. İşte tam da burada Evinde yemek üreten ve ilk elden bunu satışa sunmak isteyen Ev yemeği üreticileri, bağımsız çalışanlar, diğer yandan Yöresel ürünleri, doğal ürünleri, organik ürünleri modern topluma sunmak isteyen ve bunu talep eden ihtiyacı şimdiden öngörüyoruz.

            Evet. Tekraren kabul ediyoruz ki yolumuz uzun, zor, çetin ve yokuş.. Biz sadece toprağa bir tohum ekiyoruz. Görüşmek üzere.                                                                                                                                                                                                   20.06.2020

Yemeksat.com Ekibi