Web Rehber Hakkında

Web Rehber, insanları mükemmel yerel işletmelerle buluşturuyoruz

İlk olarak 2007 yılında yayın hayatına başlayan web-rehber.com, Türkiye’de ilk olmasa da web rehber ücretsiz olarak hizmet vermeye başlayan en eski rehber web sitelerinden biridir. Web Rehber’ in kuruluş amacı, kaliteli, çok yönlü ve güçlü web sitelerine internet kullanıcılarının daha kolay ulaşmasını sağlamaktır.

Rehber dizinimizde yer alan web siteleri, deneyimli internet kullanıcıları veya webmasterlar tarafından aday gösterildikten sonra Web Rehber editör gurubu tarafından oylanmış ve kategorize edilmiş web siteleridir. Bunun sonucunda Web-rehber.com tam bir internet rehberine dönüştü ve web-rehber.com, internet kullanıcılarına yüksek düzeyde kaliteli bir içerik sunmak için özenle ve özveriyle çalışmaya devam ediyor.

İşletmenin yeni müşterilere ulaşmasına yardımcı olur.

İnternet sieteleri için “Site Ekle” sloganıyla yola çıkan web rehber artık yerel işletmelere de hizmet dizininde yer veriyor. İnternet rehberine arkın “Firma Ekle” seçeneği de mevcut Web Rehber artık internet sitesi olmayan işletmelerinde dizine ekleyerek tüm gerçek veya tüzel kişilere hizmet veriyor.

İşletmenizi Ücretsiz Ekleyin Tanıtın

Web Rehber Editör Ekibi