Değerli Yemeksat.com takipçileri;

Bu özel yazıyı sizler için hazırladık. Eminim ki birçoğunuzun aklında bu soru var. Ve ben evden internetten nasıl para kazanabilirim diye kendi kendinize, çevrenize, dostlarınıza, arkadaşlarınıza soruyorsunuz.

Evet arkadaşlar, aslında bu  sorunun gayet basit ve gayet sade bir cevabı var. Üreterek veya aracılık ederek. Veya boş zamanınız çoktur, bunu bir şekilde değerlendirmek istiyorsunuz, bu da sizi ayrıca motive edebilir.

Bu yönde birkaç tavsiyemiz olacak, ancak öncelikle şunu yapmamanızı öneririm:

1- İnternetten nasıl para kazanılır, konulu programlar paketler satın almayın.

2- İnternetten evden nasıl para kazanılır konulu seminerlere kesinlikle katılmayın.

Yukarıda yazdığım 2 ana tuzak siz başkaları için birer startup (işmodeli, yenilikçi bir girişim, fikir) oluyorsunuz. İşte bunu yapmayın. Kendi statup (işmodeli, yenilikçi bir girişim, fikir)  ınızı oluşturun.

3- Üretim Yapın. Mutlaka kendiniz veya evinizde anne baba hala teyze eşinizle (bunlara bir çeşit ortaklık önerebilirsiniz yüzde, prim saat başı günlük vs...) veya siz veya da bunların hiçbiri yoksa kendiniz yemek yapmayı öğrenerek kendi yaptığınız yemeği satabilirsiniz. 

4- Veya bunları üretenlere aracılık edebilirsiniz. Teslim tanıtım noktaları olabilir, malzeme temini olabilir vs..

5- Ürün satmak. Herhangi bir ürünü bal, süt, yumurta, çilek, fındık, et, peynir, sucuk, sarma vs... Bunları yerelden çok ucuza alıp, satma işlemini de yapabilirsiniz.

İnanın çok kolay. Yeter ki bir şeyler satmanın keyfini çıkarın. 

Herkese hayırlı bol bereketli kazançlar diliyorum.

Altın teri ile yapılan hiçbir emek zayi olmaz.26.06.2020

yemeksat.com ekibi